piątek, 21 czerwca 2013

Szybki odświeżacz koloru.

Chciałam Wam dzisiaj pokazać produkt jak dla mnie idealny, gdy chcę odświeżyć kolor na paznokciach. Jest to Mavala Colorfix.

Stosuję ten preparat na lakier, którego kolor jest już lekko wymyty i zmatowiony (czyli tak po 3-4 dniach) a ja nie mam czasu na ponowny manicure. Warunkiem jest, żeby manicure (lub pedicure)  był w dobrym stanie.
Nakładamy preparat na pomalowane paznokcie - wystarczy jedna warstwa.
Czekamy ok 10 minut - wysycha bardzo szybko i mamy efekt nowego, świeżego manicure :)
Colorfix zawiera akryl przez co możemy go również używać na świeży manicure lub pedicure jako utwardzacz, wtedy mamy pewność, że lakier będzie się trzymał znacznie dłużej.  Po zastosowaniu uzyskujemy naprawdę świetny połysk i przedłużamy żywotność lakieru. Zauważyłam też że uwydatnia on kolor lakieru.
Colorfix jest naprawdę bardzo wydajny więc warto w niego zainwestować bo cena nie należy niestety do niskich - ok. 40 - 50 zł - zależy od sklepu. Wiem, że kiedyś można było kupić Mavale w Douglasie, nie wiem jak w tej chwili, ale na pewno jest dostępna w polskich sklepach internetowych. Tylko najpierw dobrze poszukajcie, bo rozpiętość cenowa jest nieraz zaskakująca ;)
Jeszcze jedno spostrzeżenie: w Colorfix zaopatrzyłam się już bardzo dawno temu, nie jestem nawet pewna jak wygląda data przydatności, a mimo tego nie zmienił on ani konsystencji ani koloru.
Jak widać nie tylko szwajcarskie zegarki są niezawodne, to już kolejne kosmetyki szwajcarskie które podbiły moje serce.
Jest jeszcze kilka ciekawych produktów tej marki, a o nich niebawem.
A.

1 komentarz: